شماره جدید شهاب زنجان با چهره ای جدید منتشر شد

یکصدو پانزدهمین شماره شهاب زنجان با تیتر یک «بانوی پولادین»، مصاحبه با فریال مستوفی، عضو اتاق بازرگانی ایرانی و کارآفرین نمونه ملی منتشر شد. در این مصاحبه مستوفی از سرگذشت خواندنی خود از دوران کودکی تا تحصیل در خارج از کشور و راه اندازی شرکت های خارجی سخن گفته است.

در بخش دیگری از این مصاحبه این بانوی کارآفرین از اجرای پروژه های مهم فولادی و معدنی برایمان گفته است.

  تحلیلی بازار مسکن در این روزها گزارش یک صفحه داد و ستد این شماره است که در آن ورود دلال ها به این بازار مورد ارزیابی قرار گرفته است و اینکه نقش آن ها در اوج گرفتن قیمت مسکن بسیار چشمگیر است.

در صفحه تولید ساز و کار رسیدن به جهش در تولید بررسی شده است و اینکه رسیدن به تولید شگرف نیازمند حمایت ها و تلاش های مسئولان و سیستم بانکی هم هست.

انتشار بخش نخست سفرنامه رهسپار خمسه تیتر یک صفحه سیاحت است که در آن شهر سلطانیه و بازار تاریخی زنجان با نگاهی متفاوت به معماری توصیف شده است.

در صفحه نوا، علی شیرازی، دبیر سرویس موسیقی نشریه نگاهی به بهاریه های موسیقیایی انداخته و به معرفی بیشتر این آثار که در گذر زمان برای همگان خاطره ساز بوده انداخته است.

بازنشر مصاحبه دوچرخه روزنامه همشهری با رئیس کانون کارآفرینان استان زنجان با موضوع ورود کودکان به حرفه چاقوسازی بخصوص در روزهای فراغت از تحصیل و قدمت دیرین زنجان در این صنعت بومی تیتر یک صفحه آخر است.

سرمقاله این شماره به قلم توحید نوزادخلیل،دانشجوی دکترای  علوم زمین دانشگاه استانبول تکنیک نوشته شده است. مطالبی از سعید فقیهی از چهره های قدیمی و خوش نام مطبوعات استان و فرزاد عباسی، فعال حوزه صنعت هم در این شماره به چشم می خورد.  

۲۶/ش

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شمار بیماران کرونایی بستری در زنجان افزایش یافته است

ی ژوئن 7 , 2020
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: بررسی‌های انجام گرفته نشان می‌دهد شمار مبتلایان به بیماران کرونای بستری شده در این استان ۶ روز گذشته روند افزایشی به خود گرفته که ادامه این روند نگران کننده است. دکتر علیرضا آرمانی کیان در این باره به […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس