دستیابی به استانداردهای جهانی و بین المللی هدف اصلی صنعت بیمه کشور است

رئیس کل بیمه مرکزی گفت:  جمع آوری پول های خرد مردم و تزریق آن به اقتصاد کشور از ماموریت های اصلی صنعت بیمه کشور به شمار می‌رود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر غلامرضا سلیمانی که در بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه سخن می گفت، افزود: صنعت بیمه برای پوشش تمام ریسک های کوچک و بزرگ کشور آمادگی دارد و با همراهی دستگاه‌های مرتبط امنیت و اطمینان را در سطح جامعه نهادینه خواهد کرد.

رئیس کل بیمه مرکزی راه‌اندازی مرکز مدیریت ریسک در کشور را یک ضرورت آشکار دانست و با تشریح آخرین دستاوردهای بیمه در سال های اخیر تصریح کرد: تنوع خدمات بیمه ای در کشور شامل ۲۵ محصول متفاوت می‌شود هر چند اکثریت مردم فقط با چند رشته بیمه ای آشنایی دارند.

رئیس شورای عالی بیمه از رونمایی مراکز فروش آنلاین بیمه نامه در کشور خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و تلاش چشمگیر فعالان صنعت بیمه و دست‌اندرکاران حوزه سایبری، دستیابی به استانداردهای بین المللی دور از دسترس نخواهد بود. وی در پایان خاطر نشان کرد: صنعت بیمه با تقویت پوشش های مختلف بیمه های درمان در راستای تحول برنامه سلامت گام بر می دارد که این امر از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید است.

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

میراث داران طبیعت از راه می رسند

ج دسامبر 6 , 2019
پریسا حیدری – نهالکاری همگانی با عنوان نهضت سبز عنوان طرحی است که تلاش دارد، با هدف ترویج فرهنگ حفظ، احیا و صیانت از درخت راه را برای ساختن آینده ای سبز امیدوار سازد. این طرح با شعار «نهال‌کاری همگانی برای ایرانی سرسبز» همزمان با سراسر کشور۱۴ آذر در زنجان […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس