ایجاد اشتغال جدید یک هزار نفری در واحد تولیدی گلرنگ

رئیس شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان با اشاره به ایجاد اشتغال برای جوانان گفت: امسال یک تا دو هزار نفر در مجموعه گلرنگ به کارگیری می شوند.

ایرج احمدی با اعلام این خبر با اشاره به تحریم های سال های اخیر علیه کشورمان بیان کرد: در حالی که تحریم ها در برخی از جاها دست و بال ما را بسته اند، اما فرصت های خوبی را ایجاد کرده است. یکی از این فرصت ها شناسایی زنجیره های تولید مورد نیاز  است که با اعتماد به جوانان و نخبگان امسال با استفاده از توان دانشمندان داخلی به جهش تولید برسیم.

وی با بیان اینکه اولویت های شهرک های صنعتی استان زنجان بررسی و مطالعه شده است، اضافه کرد: توسعه خوشه ها از جمله خوشه مس و چاقو استان، توسعه شهرک صنعتی شهید شهریاری به وسعت ۷۰۰ هکتار، توسعه برق شهرک صنعتی سلطانیه، اتصال شهرک صنعتی اشراق به راه آهن کشور و جذب سرمایه گذاران خارج از استان برای تولید از جمله اولویت های شهرک های صنعتی استان بوده است.

احمدی بیان کرد: اتصال شهرک صنعتی اشراق به راه آهن سراسری موجب کم شدن حجم پسماند در این شهرک می شود و این امر موجب کاهش آلودگی در محیط زیست می شود.

وی با با اشاره به جذب سرمایه گذاران خارج از استان، افزود: سال گذشته در شهرک صنعتی شماره دو، ۲۰ هکتار زمین در اختیار شرکت گلرنگ قرار گرفت و امسال ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر را در مجموعه هلدینگ گلرنک وارد چرخه کار می کنیم.

رئیس شرکت شهرک های صنعتی استان، با گریز به اینکه محل حضور و فعالیت شرکت های دانش بنیان در پارک های علم و فناوری است، ابراز کرد: یکی از مشوق های ما در شهرک های صنعتی دانش بنیان بودن شرکت ها است و هر زمانی شرکت های دانش بینان درخواست زیرساخت می کنند در شهرک های صنعتی ۱۰ درصد تخفیف برای ارائه خدمات به آن شرکت در نظر می گیریم.

احمدی با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ قرار داد لغو شده است، عنوان کرد: افرادی که زمین ها را راکد گذاشته اند را سعی داریم به پای کار بکشانیم در غیر این صورت این افراد را از تصرف زمین ها خلع ید کنیم و زمین ها را به تولید کننده واقعی واگذار کنیم.

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رئیس اتاق اصناف تاکید کرد: حمایت جدی دولت از اصناف به خاطر تعطیلی

پ آوریل 16 , 2020
رئیس اتاق اصناف استان زنجان با اشاره به تعطیلی اصناف در زنجان گفت: دولت باید از صاناف تعطیل حمایت جدی داشته باشد. سید محمود موسوی، با اشاره به تعطیلی اصناف در استان زنجان در پی تصمیمات استانی و کشوری در گفتگو با موج رسا اضافه کرد: اتاق اصناف دست اعضای […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس