رئیس کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی بازرگانی استان: مهلت بازگشت ارز صادراتی تا ۱۰ آبان تمدید شد

رئیس کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی استان از تمدید شدن بازگشت ارز صادراتی تا ۱۰ آبان خبر داد و گفت: بانک مرکزی به صادرکنندگان تا ۱۰ آبان برای عودت ارز حاصل از صادرات فرصت داد.

مهدی رنگرونا با اشاره به اینکه صادرکنندگان تا پایان امروز فرصت داشتند نسبت به تعهدات سال ۹۷ و ۹۸ خود در برگرداندن ارز حاصل از صادرات خود اقدام کنند، به موج رسا افزود: برای صادرکننده‌ای که به تعهد خود عمل نکرده باشد جرائم و محدودیت‌هایی در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: امروز آخرین روز مهلت بانک مرکزی است و درخواستی هم جهت تمدید مهلت داده شده چرا که خیلی از صادرکنندگان نیز گرفتار برخی از مسائل شده نتوانستند به تعهدات خود به موقع عمل کنند.

رئیس کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی بازرگانی استان زنجان تمدید با شرایط خاصی در نظر گرفته شده است عنوان کرد: شرکت‌های تولیدی صادرکننده تا ۱۰ آبان ماه برای عودت ارز حاصل از خود فرصت دارند.

وی گفت: همه واحدهای تولیدی که مشکلاتشان از محل ورود موقت و یا از محل صادرات فرصت دارند تا ارز حاصل از صادرات خود را تا ۱۰ آبان ماه برگردانند.

رنگرونا ابراز کرد: صادرکنندگان غیرتولیدی که تعهدات صادراتی خود را بین ۳۰ تا ۶۹ درصد انجام دادند از فرصت تعیین شده می‌توانند استفاده کنند.

وی خاطر نشان کرد: این حسن نیت بانک مرکزی را نشان می‌دهد و از صادرکنندگان می‌خواهیم در این مدت زمان تعیین شده تلاش کرده و به تعهدات ارزی خود عمل کنند.

رئیس کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی بازرگانی استان زنجان نیت ما این است که مشکلی برای هیچ یک از صادرکنندگان پیش نیاید ابراز کرد: تقریبا همه صادرکنندگان در تلاش هستند تا بتوانند به تعهدات ارزی تکلیف شده از بانک مرکزی عمل کنند.

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استان زنجان همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد؛ افزایش تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های زنجان

د سپتامبر 28 , 2020
طبق آمار موجود، استان زنجان طی ۲۴ ساعت گذشته، با ۲۵ مورد مثبت و ۳۸۶ بیمار کرونایی بستری در بیمارستان‌ها همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد. به گزارش شهاب زنجان به نقل از پایگاه خبری دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان، بر اساس آخرین اخبار در کشور، استان زنجان به لحاظ شیوع بیماری […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس