حضور رئیس شورای هماهنگی شرکت های بیمه ای استان در دفتر شهاب زنجان

همزمان با 13 آذر، روز بیمه رئیس شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان با حضور در دفتر نشریه شهاب زنجان از صاحب امتیاز و عوامل انتشار این نشریه به دلیل پرداختن به موضوع صنعت بیمه قدردانی کرد.

به گزارش شهاب زنجان، احمد مظفرخرمی در این دیدار با تاکید بر نقش رسانه ها در معرفی رشته های مختلف بیمه ای در استان گفت: بهره بردن از ظرفیت این مهم ما را در رسیدن به اهداف توسعه ای صنعت بیمه یاری خواهد کرد.

وی با بیان اینکه ضریب نفوذ بیمه در استان نسبت به متوسط کشوری پایین است، افزود: این نشان می دهد که در امر معرفی رشته های بیمه ای از جمله بیمه های مرتبط با عمر نیازمند بهره بردن از رسانه ها هستیم.

مظفرخرمی پرداختن شهاب زنجان به موضوع صنعت بیمه را گامی در راستای اطلاع رسانی برنامه های اصن ظرفیت مهم اقتصادی استان بیان کرد و اظهار امیدواری کرد، این نشریه قدیمی و نام آشنای استان در دوره جدید مسیر رشد و ترقی را طی کند.

مدیر شعب بیمه آسیا استان در بخش دیگر صحبت هایش با بیان اینکه در دنیای کنونی حوادث و رویدادهای تلخ همواره جان انسان ها را تهدید می کند، بر لزوم آشنای بیشتر با رشته های مختلف بیمه ای تاکید کرد  و متذکر شد: همین امر موجب شده تا صنعت بیمه با نگاهی اجمالی به تمامی موارد رشته های بیمه ای را گسترش دهد و امید داریم با تعامل صنعت بیمه و رسانه ها شاهد افزایش پوشش بیمه ای در استان باشیم.

همچنین در این دیدار صاحب امتیاز نشریه «شهاب زنجان» با پرداختن به جایگاه خبرنگاران استان در انعکاس ظرفیت ها و پتانسیل های استان در ابعاد مختلف گفت: صنعت بیمه نیز از موضوعاتی است که شهاب زنجان در دوره جدید انتشار به جد به آن ورود پیدا کرده و امید داریم با مشارکت شورای هماهنگی شرکت های بیمه ای قدم های هر چند اولیه برای معرفی رشته های بیمه ای برداریم.

صمد یوسفی اصل با تاکید بر آگاه سازی عمومی مردم با انواع بیمه نامه ها بیان کرد: به هر حال خطرات در دنیای کنونی همواره جان و مال انسان ها را تهدید می کنند و بازگشت آرامش و آسایش از راه بیمه فراهم می شود.

وی فعالیت بیمه گران در شعب مختلف استان را ستود و از اینکه برای فراهم کردن جبران های مالی و آرامش بعد از هرگونه خسارت قدم برمی دارند، قدردانی کرد.

یوسفی اصل از شهاب زنجان به عنوان رسانه ای یاد کرد که این آمادگی را دارد که با شورای هماهنگی شرکت های بیمه ای استان برای معرفی رشته های بیمه ای اعم از مهندسی، مسئولیت، عمر، بدنه، حوادث و غیره قدم بردارد.

بیمه با جذب سرمایه‌های سرگردان موجب توسعه اقتصادی کشور می‌شود

همچنین در جلسه شورای اداری استان رئیس شورای هماهنگی شرکت های بیمه ای استان گفت: هدف از فعالیت  این شورا تعامل بین دستگاه‌ها و توسعه فرهنگ بیمه با عنوان یک نهاد مالی است. 

مظفر خرمی به سند چشم انداز بیمه تا سال ۱۴۰۴ اشاره کرد و گفت: بیمه با جذب سرمایه‌های سرگردان موجب توسعه اقتصادی کشور می‌شود. وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف بیمه‌ها پروژه افزایش ضریب نفوذ بیمه و همچنین افزایش فعالان صنعت بیمه است، تصریح کرد: در همین راستا توسعه شبکه فروش بیمه به عنوان یکی از اهداف مورد توجه است.

رئیس شورای هماهنگی شرکت های بیمه ای استان درباره ضریب نفوذ بیمه بیان کرد: در دنیا ضریب نفوذ بیمه ۶ درصد و در خاورمیانه ۲ درصد و در کشور 2/38و در استان زنجان2 درصد است. وی با اشاره به اینکه در استان ۶۰۰ هزار بیمه نامه صادر شده است، گفت: در استان زنجان ضریب خسارت۹۳ درصد است. رئیس شورای هماهنگی شرکت های بیمه ای استان ، همچنین به آمار اشتغال از سوی بیمه نیز اشاره کرد و گفت: بیمه موجب تعداد شاغلان بیمه با احتساب کارکنان یک هزار و ۸۰۰ نفر است.

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دستیابی به استانداردهای جهانی و بین المللی هدف اصلی صنعت بیمه کشور است

ج دسامبر 6 , 2019
رئیس کل بیمه مرکزی گفت:  جمع آوری پول های خرد مردم و تزریق آن به اقتصاد کشور از ماموریت های اصلی صنعت بیمه کشور به شمار می‌رود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر غلامرضا سلیمانی که در بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس