شاخص بورس در قله۹۰۰ هزار واحدی

شاخص بورس در جریان معاملات بازار سرمایه، دقایقی پیش با ثبت رشد بیش از ۲۴هزار واحدی، به ارتفاع ۹۰۰هزار واحد صعودی پرقدرت داشت.

بورس تهران

به گزارش شهاب زنجان به نقل از تسنیم، در جریان معاملات امروز ۱۳ اردیبهشت ماه بازار سرمایه شاخص بورس لحظاتی پیش با ثبت رشد بیش از ۲۴ هزار واحدی از ارتفاع ۹۰۰هزار واحد گذر کرد.

این در حالی است که تا به این لحظه بیش از یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون سهم و حق تقدم نیز به‌ارزشی بالغ بر ۲هزار میلیارد تومان در ۲۵۷هزار نوبت توسط معامله‌گران دست به دست شده است.

بیشترین اثر مثبت بر صعود و رکوردشکنی شاخص بورس هم تا به این لحظه توسط شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان و ملی صنایع مس ایران رقم خورده است.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس نیز تاکنون با ثبت دادوستد ۵۸۳میلیون ورقه به‌ارزش بیش از ۱۱۲۴میلیارد تومان در ۱۵۴هزار نوبت، شاخص فرابورس رشد ۱۹۷واحدی را تجربه کرده و در ارتفاع ۱۰ هزار و ۴۸۳ واحد قرار گرفته است.

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گرانی ها این بار در بازار حبوبات/ واردات نقش مهمی در تعادل بازار دارد

ش مه 2 , 2020
در روزهایی که بازار محصولات و کالاها متاثر از فضای کرونایی دائم در حال تغییر است، در این بین جلوگیری از واردات و کمبود تولید، علت اصلی افزایش بی‌رویه نرخ حبوبات در ماه رمضان بوده و این وضعیت با شیوع ویروس کرونا بی‌ارتباط است. ایرنا زنجان در این باره نوشت: […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس