استاندار زنجان: کارگران بازوان توانمند جامعه برای حرکت به سوی توسعه هستند

استاندار زنجان گفت: کارگران به منزله بازوان توانمند جامعه برای حرکت به سوی توسعه، شکوفایی و تعالی هستند.

به گزارش شهاب زنجان، فتح الله حقیقی در پیامی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر افزود: بی شک چرخ پیشرفت در هر کشوری با تلاش و پویایی کارگران و تلاشگران عرصه تولید به حرکت در می آید.

وی تاکید کرد: در تمام این سال هایی که ایران عزیز از سوی دشمنان و مستکبران بزرگ مورد تحریم های ظالمانه قرار گرفته، این زحمات تلاشگران عرصه اقتصادی و کارگران پویای کشور است که توانسته رفاه و ملزومات زندگی را برای مردم ایران اسلامی فراهم آورد.
استاندار زنجان ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر به تمام فعالین حوزه کار و تلاش در کشور و استان زنجان، ابراز امیدواری کرد، بتوانیم با بهره گیری مناسب از فرصت‌های گرانبهای اندیشه و بازوان توانمند کارگران در درخشش کشور در عرصه های مختلف سازندگی و توسعه نقش خود را ایفا نموده و با توجه به رفع مطالبات جامعه کارگری با ایجاد اشتغال و درآمد، در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب «جهش تولید» نام گرفته است، زمینه رونق، پیشرفت و آبادانی کشور را بیش از پیش فراهم کنیم.

۱۱ اردیبهشت ماه در تقویم کشور به عنوان روز کار و کارگر نامگذاری شده است.

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اینفوگرافیک- برنامه های امسال اتاق بازرگانی زنجان تشریح شد

پ آوریل 30 , 2020
شهاب زنجان – اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان برنامه های سال 1399 را به شرح ذیل در اینفوگرافیک های مختلف تشریح کرد:
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس