آخرین وضعیت شهرستان‌های زنجان از لحاظ کرونا

معاون بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی استان در رابطه با آخرین وضعیت رنگ‌بندی شهرستان‌های استان به لحاظ بیماری کرونا، گفت: شهرستان‌های ایجرود و طارم در وضعیت سفید، شهرستان‌های زنجان و سلطانیه در وضعیت نارنجی، شهرستان‌های خدابنده و ماه‌نشان در وضعیت زرد و شهرستان‌های ابهر و خرم‌دره نیز در وضعیت قرمز از لحاظ بیماری کرونا قرار دارند.

محمدرضا صائینی درباره آمار مربوط به بیماری کرونا در استان، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون در استان حدود ۴۶ هزار و ۷۲۳ نفر به صورت سرپایی آزمایش شده‌اند که از این تعداد تست کرونای ۱۴ هزار و ۲۴۷ نفر (۳۰ درصد مراجعه‌کنندگان سرپایی) مثبت شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۰ هزار و ۴۹۸ نفر در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که از این تعداد تست کرونای ۳۴۵۹ نفر (۳۳ درصد) مثبت شده است‌، افزود: تاکنون ۸۴ هزار و ۶۸۹ نفر به مراکز ۱۶ ساعته کووید – ۱۹ استان مراجعه و خدمت دریافت کرده و به صورت سرپایی درمان شده‌اند.

صائینی در رابطه با وضعیت شهرستان‌های استان زنجان از لحاظ بیماری کرونا، تصریح کرد: علائم موجود نشان‌دهنده افزایش بیماری کرونا در همه شهرستان‌های استان را نشان می‌دهد، به خصوص در شهرستان‌های ابهر، خرم‌دره، زنجان و سلطانیه این موضوع کاملا مشهود است.

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیا باید کم‌کاری همکارم را به رئیسم گزارش دهم؟

س سپتامبر 15 , 2020
مشاور عزیز، همکارم «گری» پنج ماه پیش کارش را در شرکت ما شروع کرد. ما با فاصله کمی از هم می‌نشینیم و روی تک‌تک حرکات هم اشراف داریم. هفته اول کارش، هر روز دیر به شرکت می‌آمد. منظورم پنج یا ده دقیقه نیست. به‌طور متوسط حدود ۴۰ دقیقه. اجازه دهید […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس