در استان زنجان؛ بیماران سرپایی کرونا در مرز۱۰۰۰ نفر

در ۲۴ ساعت گذشته ۹۴۸ مورد مثبت سرپایی ابتلا به کرونا در مراکز ۱۶ ساعته کووید – ۱۹ استان زنجان شناسایی شد.

به گزارش شهاب زنجان به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، طبق آخرین آمار ۲۷ فروردین‌ بیماری کرونا در استان زنجان، با آغاز پیک چهارم بیماری در استان و افزایش شدید بیماران سرپایی و بستری مبتلا به کرونا، شهروندان زنجانی باید برای حفظ سلامت خود و عزیزان‌شان از ماسک استفاده کنند و از شرکت در تجمعات بپرهیزند.

اکنون ۸۳۴ بیمار مبتلا به کووید – ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری هستند که طی ۲۴ ساعت گذشته نیز موارد مثبت بستری کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان ۵۰ مورد بوده است.

طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۴۸ مورد مثبت سرپایی شناسایی شده است و از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا تاکنون ۵۸ هزار و ۷۵۳ مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.

از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون، بستری تجمعی بیماران مبتلا به کرونا در استان ۲۲ هزار و ۷۱۹ مورد و موارد مثبت بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی در این بازه زمانی ۷۷۱۱ مورد بوده است.

همچنین مجموع موارد مثبت ترخیص‌ یافته ۶۲۰۱ مورد بوده و همه موارد مثبت کرونا بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون ۶۶ هزار و ۴۶۴ مورد بوده است.

متاسفانه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، مجموع بیماران مبتلا به کرونای فوت شده در استان به ۱۲۴۷ نفر رسیده که تعداد بیماران فوت شده طی ۲۴ ساعت گذشته در استان زنجان نیز ۵ نفر بوده است.

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

در صورت تامین نشدن نیاز استان؛خروج سیمان ممنوع می‌ شود

ش آوریل 17 , 2021
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اعلام اینکه به دو کارخانه سیمان درباره تامین داخل استان اخطار داده شده است، گفت: اولویت تامین سیمان داخل استان است و نباید کاری کنند که خروج سیمان را ممنوع کنیم. ناصر فغفوری، در خصوص کمبود سیمان در بازار استان به ایرنا […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس