ضرب‌الاجل برای تعیین تکلیف خودروهای توقیفی

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: با توجه به گزارش مدیر بنیاد تعاون نیروی انتظامی استان مبنی بر توقیف تعداد قابل توجهی از خودروها و موتورسیکلت‌ها در ۲۷ پارکینگ استان، تعیین تکلیف این تعداد خودرو و موتورسیکلت ضروری است و باید در کمترین زمان تصمیمات مناسبی اخذ شود.

ضرب‌الاجل رئیس کل دادگستری استان زنجان، برای تعیین تکلیف خودروهای توقیفی

به گزارش شهاب زنجان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان زنجان، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در جلسه تعیین تکلیف اموال تملیکی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته در این راستا، نسبت به ثبت همه خودروها و موتور سیکلت‌های توقیفی و تجهیزات آنها با مشخصات دقیق و کامل در زمان تحویل خودروها در سامانه اموال تملیکی تاکید کرد.

وی افزود: مرجع توقیف کننده خودروها و موتور سیکلت‌ها باید آمار این وسایط نقلیه توقیفی را به مدعی‌العموم اعلام کنند تا اقدامات لازم برای  فروش خودروها و موتور سیکلت‌های مجهول المالک انجام شود،که در غیر این صورت خودروها و موتورسیکلت‌ها مستهلک و فاقد ارزش مالی خواهد بود.

رئیس کل دادگستری استان زنجان ادامه داد: در راستای حفظ حقوق شهروندی و حقوق عامه و با توجه به فوریت موضوع این جلسه با حضور، دادستان مرکز استان، قائم مقام دادگستری، رئیس دادگاه اصل ۴۹ قانون اساسی، دبیر حقوق شهروندی، رئیس ستاد اجرای فرمان امام (ره)، رئیس پلیس آگاهی و راهور زنجان و مدیر بنیاد تعاون نیروی انتظامی استان زنجان در دفتر رئیس کل دادگستری استان زنجان برگزار شد.

  رئیس کل دادگستری استان زنجان تصریح کرد: با توجه به گزارش مدیر بنیاد تعاون نیروی انتظامی استان زنجان مبنی بر توقیف تعداد قابل توجهی از خودروها و موتورسیکلت‌ها در ۲۷ پارکینگ استان ،تعیین تکلیف این تعداد خودرو و موتورسیکلت لازم و ضروری است و باید در کمترین زمان تصمیمات مناسبی اخذ شود تا مبادا به حقوق کسی صدمه وارد شود.

 صادقی نیارکی بر دیوارکشی اطراف پارکینگ‌ها و همچنین تجهیز پارکینگ‌ها به امکانات مدرن از قبیل نصب دوربین از سوی مسؤولان پارکینگ تاکید کرد و ادامه داد: مدیر تعاون باید  ظرف امروز آمار دقیقی از خودروها و موتورسیکلت‌های توقیفی در همه  پارکینگ‌های استان احصا و تمهیدات لازم برای  فروش اقدام عاجل به عمل آید.

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فعالان اقتصادی احصا کردند؛ موانع تولید در سال جهش

س مه 5 , 2020
راهکارهای رسیدن به جهش تولید از سوی فعالان بخش خصوصی بررسی شد. به اعتقاد فعالان این بخش حذف موانع تولید برای بهبود کسب و کار از جمله مواردی است که می‌تواند به جهش تولید منجر شود و آنچه مسلم است راه‌های جهش تولید به موانع عمده پیش پای کسب و […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس