حکم شهردار زنجان امضاء شد

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور حکم انتصاب حبیب‌الله ملایی‌یگانه، شهردار زنجان را امضا کرد.

شهردار زنجان

به گزارش شهاب زنجان و به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زنجان، وزیر کشور حکم انتصاب حبیب ملایی‌یگانه، شهردار زنجان را امضا کرد.

بر اساس تبصره (۳) ماده (۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران؛ انتصاب شهرداران در شهرهای با جمعیت بیشتر از ۲۰۰ هزار نفر و مراکز استان بنا به پیشنهاد شورای شهر و حکم وزیر کشور انجام می‌شود.

در حکم انتصاب شهردار زنجان آمده است: «امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهر و توزیع عادلانه خدمات و امکانات در مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری و به کارگیری خلاقیت و نوآوری در اداره امور شهر، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و سیاست‌های دولت تدبیر و امید میسر گردد».

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس/ تیم فوتبال منتخب زنجان در دهه 40

چ مه 6 , 2020
شهاب زنجان – برخلاف این روزها که فوتبال در زنجان بی نام و بی نشان روزگار می گذراند، در دهه های گذشته این رشته ورزشی طرفداران خاص خودش را داشت. علاقمندان به فوتبال در این شهر مشتاقانه در تیم های مختلف بازی می کردند و حتی برای استقبال از تیم […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس