نماینده ولی‌فقیه در استان تاکید کرد: لزوم راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در زنجان

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان گفت: اکنون با توجه به وضعیت کرونایی موجود باید یک بیمارستان صحرایی در استان زنجان راه‌اندازی شود.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان

به گزارش شهاب زنجان به نقل از ایسنا، آیت‌الله علی خاتمی در ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا که در محل استانداری زنجان برگزار شد، با تاکید بر اینکه باید استودیو سلامت در استان راه‌اندازی شود، زیرا اطلاع‌رسانی در حوزه کرونا از این طریق بسیار موثر بود، اظهار کرد: جریمه کردن دوربین‌های نیروی انتظامی برای مردم بازدارنده و کافی نیست، زیرا مردم جریمه نسیه را خیلی جریمه نمی‌دانند، بنابراین جرایم باید بازدارنده باشد.

وی با اشاره به سفر زنجانی‌ها به خارج از کشور، افزود: در رسانه استانی باید در خصوص اجتناب از دیدار افرادی که تازه از مسافرت بازگشته‌اند، اطلاع‌رسانی شود. قابل ذکر است آلودگی‌هایی که از مسافران خارج از کشور احراز شد باید صفر تا صد درصد هزینه‌ها نوشته شده و رسانه‌ای شود تا مردم بدانند این مسائل یک تعارف نیست.

آیت‌الله خاتمی با تاکید بر لزوم راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در استان زنجان، تصریح کرد: راه‌اندازی بیمارستان صحرایی برای آینده استان زنجان لازم است. گفتنی است نیروهای انتظامی و سپاه انصارالمهدی (عج) در استان زنجان بیمارستان ندارند و تنها یک بیمارستان ارتش داریم.

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان با بیان اینکه نماز جماعت از هفته گذشته در استان تعطیل شده است، خاطرنشان کرد: از فردا شب نماز جماعت در استان زنجان برگزار نخواهد شد و این موضوع به سازمان تبلیغات اسلامی و امور مساجد نیز ابلاغ می‌شود تا اطلاع‌رسانی‌های لازم در این زمینه صورت گیرد.

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مرد متعصب زنجانی

د آوریل 5 , 2021
غلامحسین صحافی جزوء قدیمی های اتحادیه الکتریکی،لوستر فروشان و تابلوسازان زنجان است و وقتی پای حرف های پرمهر او می نشینی همه اش بوی اصالت و تعصب به این آب و خاک می دهد. او همیشه از خرید محصولات بومی حرف می زند و اعتقاد دارد، برای توسعه زنجان باید […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس