نبود فرهنگسازی، مانع رشد صنعت بیمه است

مدیر سرپرستی بیمه کوثر استان، نبود فرهنگ سازی را عامل تاثیرگذار در عدم رشد و گسترش صنعت بیمه در کشور دانست و گفت: فرهنگ سازی بستری مناسبی از موضوعات جدیدی فراهم می کند که مردم آشنایی چندانی با آنها ندارند و در این بین با تکنیک های روابط عمومی می توان به اشاعه رفتار و باورهای جدید پرداخت.

به گزارش شهاب زنجان، علیرضا بابانژاد ضمن تبریک روز بیمه با تاکید برنهادینه شدن فرهنگ بیمه بین عموم مردم بیان کرد: خاصیت فرهنگ سازی بیمه به گونه ای است که باید مجموعه های دست اندرکار این موضوع همگام و اقدام های ریشه ای و جدی را در این رابطه انجام گیرد.

وی با بیان اینکه توسعه فرهنگ بیمه یک مسئولیت دسته جمعی است، اضافه کرد: تبلیغات و اطلاع رسانی از جمله شیوه هایی هستند که به ارتقای سطح فرهنگ بیمه در جامعه کمک می کند.

مدیر سرپرستی بیمه کوثر استان در این باره اضافه کرد: می توان اطلاع رسانی و تبلیغات را در صنعت بیمه به دو بخش عمده اطلاع رسانی و تبلیغات تقشیم کرد که در این راستا اطلاع رسانی درخصوص ارتقای سطح آگاهی ها و دانش بیمه ای جامعه است که هدف از آن معرفی بیمه و مزایای آن و انواع رشته های بیمه ای یا خطرات قابل بیمه شدن است.

به گفته وی، اطلاع رسانی و تبلیغات مربوط به اقدام هایی است که هریک از شرکت های بیمه برای معرفی امکانات و محصولات خود به عمل می آورند.

بابانژاد با اعلام اینکه شرکت بیمه کوثر با رویکرد توسعه بیمه های زندگی گام های جدیدی را بنیان نهاد تا باور مردم نسبت به بیمه را تقویت کند، افزود: این شرکت بیمه ای به استناد قانون تاسیس موسسات بیمه غیردولتی و قانون تاسیس بیمه مرکزی در تمام امور بیمه‌های بازرگانی اعم از اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی مشغول به فعالیت است.

وی با اشاره به اینکه سرمایه این شرکت پس از افزایش سرمایه در سال ۹۶، اکنون به۲۵۰۰ میلیارد ریال افزایش داشته، متذکر شد: اعتقاد مدیران، کارشناسان و کارکنان بیمه کوثر بر این است که مردم شایسته بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات در عرصه بیمه‌گری هستند. بر اساس همین باور، شرکت بیمه کوثر با هدف ایجاد تحول و ارائه خدمات بیمه‌ای متفاوت و برتر با رویکردی خدمت‌محور و تاکید بر گسترش بیمه‌های زندگی به خانواده صنعت بیمه کشور پیوسته است.

مدیر سرپرستی بیمه کوثر استان یادآور شد: این شرکت با بهره‌مندی از کادری متخصص و متعهد و برخورداری از شبکه یکپارچه فروش در سراسر کشور با رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای و رویکردی مشتری‌مدارانه، نیازهای مشتریان خود را در اولویت قرار داده، با رهیافت مدیریت راهبردی مبتنی بر مدل‌های کیفیت و سازمان دانش‌محور با توجه به آموزه‌های دینی و مذهبی، درصدد است«آرامش» را به معنای واقعی کلمه به بیمه‌گذاران خود هدیه دهد.

بابانژاد با اعلام اینکه شرکت بیمه کوثر۳۳ شعبه و بیش از۷۰۰ نمایندگی در کشور دارد، گفت: بیمه‌کوثر به‌مناسبت روز بیمه (۱۳ آذر) و با هدف توسعه فرهنگ بیمه در میان آحاد جامعه، انواع بیمه‌نامه‌ها را با تخفیف‌های ویژه‌ به بیمه‌گذاران عرضه می‌کند.

وی با اعلام اینکه بیمه‌نامه‌های بدنه اتومبیل تا ۷۰درصد تخفیف، مسئولیت و حوادث تا ۲۰ درصد،آتش‌سوزی تا ۲۵درصد، مهندسی تا ۵ درصد و پول و باربری با ۱۵درصد تخفیف به متقاضیان عرضه خواهد شد، افزود: به همین مناسبت بیمه‌نامه ‌حامی نیز در فروش گروهی با تخفیف ۱۰درصدی به متقاضیان ارایه می‌شود. بابانژاد در خاتمه صحبت هایش اضافه کرد: هموطنان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به نشانی سرپرستی‌ها و نمایندگی‌های بیمه کوثر به پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت به ‌نشانیwww.kins.ir مراجعه کنند.

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حضور رئیس شورای هماهنگی شرکت های بیمه ای استان در دفتر شهاب زنجان

ج دسامبر 6 , 2019
همزمان با ۱۳ آذر، روز بیمه رئیس شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان با حضور در دفتر نشریه شهاب زنجان از صاحب امتیاز و عوامل انتشار این نشریه به دلیل پرداختن به موضوع صنعت بیمه قدردانی کرد. به گزارش شهاب زنجان، احمد مظفرخرمی در این دیدار با تاکید بر نقش […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس