معاون استاندار زنجان: ۳ شهرستان استان در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گفت: زنجان و خرم‌دره به لحاظ بیماری کرونا در وضعیت قرمز قرار داشتند که با افزوده شدن طارم، شمار شهرستان‌های با این وضعیت در این استان به سه مورد رسید. 3 شهرستان استان زنجان به لحاظ کرونا در وضعیت قرمز قرار گرفتند

به گزارش شهاب زنجان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان خدابخش مرادی، در جلسه ستاد برگزاری مراسم هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی که در سالن پیامبر اعظم استانداری زنجان برگزار شد، اظهار کرد: استان زنجان از لحاظ این بیماری در شرایط مناسب قرار ندارد و باید جامعه را به رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی و حفاظت‌های فردی، حساس‌تر کنیم.

وی با تاکید بر اینکه بهتر است برای پیشگیری و کنترل بیماری ویروس کرونا، مناسبت‌ها در قالب فضای مجازی، نصب بنر و آگاهی بخشی از طریق صدا و سیما انجام بگیرد، اظهار داشت: در شرایطی که استکبار جهانی، جان و فکر انسان‌ها، موجودیت و کیان جمهوری اسلامی و باورهای مردم نسبت به جمهوری اسلامی را هدف گرفته است باید از این مردم در برابر آنان حفاظت و صیانت کرد.

مرادی افزود: باید به مناسبت‌هایی که به عنوان یک بیرق، ارزش‌های جمهوری اسلامی را هویدا می‌کنند توجه جدی‌تری داشت ولی در کنار این موضوع از سلامتی مردم و جامعه نیز حفاظت به عمل آورد که امری بسیار مهم و ضروری است.

وی با تاکید براینکه مردم نباید بیماری کرونا را تمام شده تلقی کنند و لازم است اطلاع‌رسانی‌ها در این خصوص شفاف تر باشد، تصریح کرد: کرونا هنوز تمام نشده و این بیماری کم‌کم متوجه نوجوانان نیز می‌شود و حتی کودکان نیز می‌توانند در معرض این ویروس منحوس قرار بگیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان به موضوع هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی اشاره کرد و گفت: استکبار جهانی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی دشمنی‌های خود را با انقلاب و مردم ایران آغاز کرد و عزیزان بزرگی را با جنایت‌های خود از نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران گرفت.

مرادی افزود: استکبار جهانی از همان ابتدا شروع انقلاب اسلامی، سه موضوع «سرمایه‌های فکری و اندیشه‌ای ایران، سرمایه‌های دنیایی و حوزه اقتصاد و همچنین مقوله فرهنگی و اجتماعی» جمهوری اسلامی را هدف گرفته است.

اینن مقام استانی تصریح کرد: در هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر باید تبیین عالمانه‌ای هم از این عزیزان و اندیشه، روح بلند و آرمان‌های بلند آنان از ۱۵ خرداد ۴۲ تا به امروز داشته باشیم.

وی تاکید کرد: باید در چنین مناسبت‌هایی از حوزه فناورانه‌ در ترویج اندیشه‌ها، سیاست‌ها، برنامه‌ها و رویکردها در درون جمهوری اسلامی داشته باشیم و از فرصت تبلیغ هنرمندانه در کلام، شعر، موسیقی، هنر و نقاشی به درستی استفاده کنیم تا بیرق جمهوری اسلامی بتواند افراد زیادتری را تحت پوشش خود قرار دهد.

مرادی ادامه داد: باید از این مناسبت‌ها برای تعمیق نیازهای اساسی جامعه یعنی اتحاد، اتفاق، وحدت و همدلی استفاده کرد و تدبیری اتخاذ کرد تا استفاده از فرصت‌ها بیشتر و بیشتر شود اما با این وجود باید شرایط موجود را نیز در نظر داشت.

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کشف 102 تن سیمان احتکار شده در زنجان

پ ژوئن 25 , 2020
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی با همکاری بازرسان صنعت استان در بازرسی از دو واحد صنفی در زنجان ۱۰۲ تن سیمان احتکار شده کشف کردند. به گزارش شهاب زنجان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ایرج خانی پور اظهار کرد: در راستای مبارزه با […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس