هشدار فرماندار خرمدره به تازه دامادها

فرماندار شهرستان خرم‌دره با هشدار جدی به تازه دامادها گفت: دامادهایی که علی‌رغم هشدارهای داده شده در زمینه برگزار نشدن مراسم‌ عروسی اقدام به این کار کنند، بازداشت می‌شوند.

حجت محمدی در جلسه ستاد کرونای شهرستان خرم‌دره با اشاره به قرارگیری شهرستان در بین ۴۳ شهرستان بحرانی کشور و اعمال محدودیت‌های کرونایی، عنوان کرد: محدودیت‌هایی که از سوی ستاد کرونا برای شهرستان اعمال شده با دقت مورد نظارت و پایش قرار گرفته و با جدیت اجرا می‌شود.

وی با اشاره به پلمب واحدهای صنفی که پایبند به رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیستند، ادامه داد: با توجه به اینکه برخی از اصناف مستقیماً با زندگی مردم سر و کار دارند در پلمب واحدهایی که سلامتی مردم را به خطر می‌اندازند هیچ واهمه‌ و تعارفی نداریم.

این مسئول با تاکید بر این‌که با توجه به حجم اطلاع‌رسانی‌های انجام شده، نزدن ماسک از هیچ شخص و صنفی پذیرفته نیست، یادآور شد: با اصناف نیز اتمام حجت‌های لازم در این زمینه انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید در قبال رعایت پروتکل‌ها در دستگاه متبوع خود حساس بوده و پاسخ‌گو باشند، افزود: کارکنان دستگاه‌های اجرایی می‌توانند الگوی مردم در استفاده از ماست و رعایت پروتکل‌های بهداشتی باشند.

فرماندار شهرستان خرم‌دره، همکاری مردم را شرط عبور از شرایط بحرانی کرونا دانست و افزود: خوشبختانه طبق بررسی‌های انجام شده رعایت پروتکل‌ها در شهرستان افزایش یافته و بیش از ۹۰ درصد اصناف در خرم‌دره از ماسک استفاده می‌کنند.

محمدی، با تاکید بر اینکه در برخورد با برگزاری مراسم‌ تجمعی مانند عروسی و عزا عزم جدی وجود دارد، عنوان ‌کرد: دامادهایی که علی‌رغم هشدارهای لازم را نسبت به برگزار نکردن مراسم‌ اقدام کنند، بازداشت خواهند شد.

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس روز/ تیم منتخب فوتبال زنجان در سال 1346

ی نوامبر 8 , 2020
شهاب زنجان – برخلاف امروز که فوتبال در زنجان رشته ورزشی بی نام و بی نشان است در سال های بسیار دور این رشته مهیج برای خودش در زنجان برو بیایی داشت. فوتبالیست ها با علاقه دور هم جمع می شدند و یک بازی لذت بخش در زمین های خاکی […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس