در دیدار رئیس سازمان جنگل ها،مراتع و آبخیزداری کشوربا استاندار زنجان تاکید شد: مقابله با خشکسالی و اجرای طرح های آبخیزداری

در دیدار استاندار استان زنجان با معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور بر لزوم مقابله با خشکسالی و اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوانداری تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی سازمان جنگل‌ها، دکتر فتح اله حقیقی استاندار استان زنجان با مسعود منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور دیدار و گفت و گو کرد.

استاندار استان زنجان از سازمان جنگل‌ها به خاطر اقدامات منابع ‌طبیعی در بخش آبخیزداری و آبخوانداری و اجرای طرح کاداستر اراضی ملی استان تشکر کرد.

حقیقی افزود: زنجان با موضوع خشکسالی و کم آبی مواجه است و انجام اقدامات آبخیزداری و آبخوان داری امروزه به عنوان امری لازم و ضروری در سطح استان است.

استاندار زنجان در این نشست از رییس سازمان جنگل‌ها خواست برای جلوگیری از قاچاق چوب و محصولات فرعی جنگل و مرتع به تقویت یگان حفاظت منابع‌ طبیعی استان پرداخته و در نواحی بحرانی با ایجاد پاسگاه‌های بازرسی فضا را برای قاچاقچیان محصولات جنگلی نا امن نمایند.

در ادامه نشست مسعود منصور،رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از رویکرد و دیدگاه استاندار زنجان به خاطر حساسیت و توجه خاص به موضوع منابع‌طبیعی تشکر کرد و قول مساعد داد با توجه به ظرفیت‌های موجود از فعالیت‌های آبخیزداری و آبخوان داری حمایت همه جانبه داشته باشد.

خلیل آقاجانلو، مدیر کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان زنجان که در این نشست استاندار را همراهی می‌کرد خروجی این نشست را مثبت خواند و اظهار امیدواری کرد نتیجه این تعامل و همکاری منجر به پایداری منابع طبیعی، تقویت سفره‌های زیرزمینی و افزایش پوشش گیاهی در منابع طبیعی استان شود. 

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس