کسب شش مقام برتر کشوری توسط دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه پیام نور استان زنجان

دانشجویان دانشگاه پیام نور استان زنجان در چهارمین جشنواره فرهنگی وهنری رویش دانشگاه پیام نور به شش مقام کشوری دست یافتند.


به گزارش شهاب زنجان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان زنجان، رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان گفت چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویی رویش دانشگاه های پیام نور سراسر کشور با معرفی برگزیدگان خود به میزبانی استان اصفهان به کار خود پایان داد.
دکتر علی محمدی با بیان اینکه این رقابت در سال ۱۳۹۹ و در بین کانون های فرهنگی دانشجویی دانشگاه های پیام نور سراسر کشور برگزار شد این این استان با ۶ کانون در این رقابت ها حاضر شد که به ۶ مقام برتر کشوری دست پیدا کرد.
کانون فرهنگی هلال احمر به دبیری یاسمن جعفری دانشجوی رشته علوم تربیتی مرکز زنجان مقام نخست این جشنواره را کسب کرد.
حسن خلجی دانشجوی رشته روانشناسی مرکز قیدار در بخش شعر کلاسیک مقام اول کشور را به دست آورد.

گلزار شریفی دانشجوی رشته شیمی مرکز زنجان در رشته فرش و گلیم مقام سوم کشور را به دست آورد
مریم بازرگان دانشجوی رشته حقوق مرکز زنجان در بخش مصنوعات فلزی با تولید آثار دلیله مقام سوم این جشنواره را از آن خود کرد.
عاطفه داوودی دانشجوی رشته علوم تربیتی مرکز زنجان در بخش مستند سازی شایسته تقدیر در این جشنواره فرهنگی و هنری شد.
این جشنواره به میزبانی دانشگاه پیام نور استان اصفهان در سال ۹۹ به صورت مجازی کار خود را آغاز و با اعلام برگزیدگان در هفته دوم اسفند ماه به کار خود پایان داد.

اختتامیه این جشنواره با حضور معاون محترم فرهنگی وزارت عتف و ریاست عالی دانشگاه پیام نور کشور به صورت مجازی و از طریق سیستم ویدئو کنفرانس برگزار و از برگزیدگان آن تجلیل به عمل آمد.

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مدیر شعب استان زنجان خبر داد: سهم 25 درصدی بانک قرض الحسنه مهر ایران در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه

پ مارس 4 , 2021
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان زنجان، با بیان اینکه بانک قرض الحسنه مهر ایران ۵ درصد منابع قرض الحسنه بانک های کشور را در اختیار دارد، گفت: این در حالی است که این بانک ۲۵ درصد کل تسهیلات  قرض الحسنه پرداخت شده در کشور را اجرای کرده […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس