کشف ۴۰ کیلو ماده مخدر« گل» از یک سوداگر مرگ در زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف ۴۰ کیلوگرم ماده مخدر “گل” از یک سوداگر مرگ در زنجان توسط پلیس مبارزه با موادمخدر استان خبر داد.

سردار رحیم جهانبخش  با اعلام این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از فعالیت یک سوداگر مرگ مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان بیان داشت: متهم با تهیه مواد مخدر به صورت عمده نسبت به توزیع آن اقدام می کرد که وی در یک عملیات پلیسی شناسایی و دستگیرشد.

این مقام ارشد انتظامی استان زنجان تصریح کرد: مأموران در بازرسی از مخفیگاه وی ۴۰ کیلو گرم ماده مخدر از نوع گل را کشف کردند.

سردار جهانخش با تاکید بر اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد گفت : برخلاف تصورات که ماده مخدر گل ممکن است بی‌خطر باشد، بسیار مضر و خطر ناک است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اعلام اینکه ماده مخدر گل برخلاف اسم خوشایندش جزء یکی از خطرناک‌ترین مواد مخدر است بیان داشت : بی شک احساس مسئولیت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و ارائه اطلاعات و اخبار پیرامون این معضل اجتماعی به مرکز فوریت های پلیس می تواند گام موثری در برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ باشد.

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نگاهی کوتاه به زندگانی مرحوم میربهاءالدین/مرد روزهای سخت

س اکتبر 13 , 2020
میربهاء الدین فرزند مسیحا در سال ۱۲۳۳هجری شمسی در زنجان متولد شد. وی فعالیت اقتصادی خود را با عنایت به اینکه پدرش در قید حیات نبود، بدون پشتیبانی مالی و با سرمایه ای ناچیز برابر یک چتور یا به عبارتی دوازده قران و ده شاهی شروع کرد.  میر بهاءالدین در […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس