در ۶ ماه نخست سال؛۳ پروژه مهم صنعتی در زنجان به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس سازمان صمت زنجان،با اعلام اینکه در ۶ ماه نخست سالجاری سه پروژه مهم صنعتی در استان به بهره برداری می‌رسد،گفت: با راه اندازی این پروژه ها برای بیش از دو هزار و۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد می‌شود. 

Egg factory

ناصر فغفوری، با بیان اینکه طی سال گذشته ۲۸۶ نفر در سامانه بهین یاب ثبت نام کردند، به بازار افزود: از این تعداد ۲۵۰ نفر برای اخذ تسهیلات به شبکه بانکی استان زنجان معرفی شدند. 

وی با بیان اینکه  از این تعداد هم ۱۸۰ سرمایه گذار در استان زنجان موفق به دریافت تسهیلات شدند، اظهار کرد: برای این تعداد بیش از دو هزار و ۱۶۲ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است. 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، با بیان اینکه این استان در پرداخت تسهیلات عملکرد خوبی دارد، گفت: زنجان بعد از استان‌های البرز و سمنان در پرداخت تسهیلات رتبه سوم کشوری را به خود اختصاص داده است. 

فغفوری با بیان اینکه در سال جهش تولید ۱۱ پروژه صنعتی و معدنی برای سازمان صنعت،معدن و تجارت زنجان پیش بینی شده بود، تاکید کرد: با بهره برداری این پروژه‌ها اشتغال خوبی در استان ایجاد می شود. 

وی،با بیان اینکه برای طرح رونق تولید در زنجان بیش از یک ‌هزار و ۱۲۴ میلیارد تومان به استان اختصاص یافته بود، گفت: این میزان اعتبار برای اجرای طرح های رونق تولید در نظر گرفته شده بود. 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان، ادامه داد: در سال گذشته بیش از ۵۰ درصد پروژه های جهش تولید استان زنجان در سال جاری به بهره برداری رسید. 

فغفوری، گفت: طی شش ماه نخست سالجاری هم سه پروژه مهم صنعتی در استان زنجان به بهره برداری می رسد و برای بیش از دو هزار و ۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد می شود. 

شهاب زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نامه یک عضو هیات علمی دانشگاه زنجان به رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان

د آوریل 19 , 2021
جناب آقای دکتر پرویز قزلباش ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان با سلام؛ در آخرین روزهای هفته گذشته که متوجه ابتلا به ویروس کرونا شدم، برای مداوا رهسپار بیمارستان شهید بهشتی زنجان شدم، آن هم در روزهایی که پیک این بیماری تمامی مراکز درمانی […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس